O Anulacje.pl

Będąc od lat związanymi z tyrystyką a także podróżując po Polsce oraz po całym świecie wielokrotnie spotkaliśmy się z problemem anulacji wykupionej rezerwacji. Klienci z różnych przyczyn nie mogli skorzystać z rezerwacji wcześniej już zapłaconego hotelu lub wakacji, a dodadtkowo nie mogli jej bezpłatnie lub w ogóle anulować.  

Hotele, biura podróży oraz linie lotnicze w większości przypadków dość niechętnie podchodzą do anulacji. Z reguły potrącają część zapłaconej już kwoty, a jeśli rezerwacja była kupiona w ramach promocji, całkowicie odmawiają zwrotu pieniędzy.  

Zdecydowana większość kupowanych w Polsce wakacji oraz hotelowych rezerwacji ma charakter bezzwrotny, co rodzi problem dla klientów w przypadku niemożliwości ich wykorzystania.

Dlatego postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw. Anulacje.pl pozwalają odzyskać znaczną część, a w pewnych sytuacjach całość wydanych na rezerwację pieniędzy.

Idea serwisu Anulacje.pl polega na łączeniu osób, które nie mogą skorzystać w wykupionej wcześniej bezzwrotnej rezerwacji i chcą w jak największym stopniu zmniejszyć wynikającą z niej stratę pieniędzy, z tymi, którzy szukają najlepszych i najtańszych hotelowych, wakacyjnych i lotniczych ofert.

Anulacje.pl to platforma kontaktu z najlepszymi w Polsce hotelowymi, wakacyjnymi i lotniczymi ofertami, nawet 50% tańszymi. 

Jeżeli z różnych przyczyn nie możesz skorzystać z wykupionej wcześniej rezerwacji hotelu, wakacji lub lotu, a dodatkowo nie możesz jej bezpłatnie anulować, Anulacje.pl to miejsce specjalnie dla Ciebie.  Sprzedaj swoją rezerwację i odzyskaj pieniądze.

Jeżeli szukasz wyjatkowych hotelowych, wakacyjnych lub lotniczych ofert (nawet 50% tańszych) lub pilnie potrzebujesz hotelu lub lotu, na Anulacje.pl znajdziesz to, czego szukasz.

 

Zespół Anulacje.pl